Výsledky

MF180 muži

  • 1. miesto: Radek Chrobák (CZE) 32:07
  • 2. miesto: René Mráz (SVK) 33:31
  • 3. miesto: Richard Pouš (SVK) 34:34

MF180 ženy

  • 1. miesto: Lucia Dobrucká (SVK) 38:21
Poznámka: Lucia Dobrucká dokončila 180 km trasu ako jediná žena.

MF100 muži

  • 1. miesto: Jaroslav Vicher (CZE) 16:38
  • 2. miesto: Ondřej Tabarka (CZE) 17:10
  • 3. miesto: Martin Strachota (CZE) 17:33

MF100 ženy

  • 1. miesto: Petra Ševčíková (CZE) 18:17
  • 2. miesto: Jana Žuffová (SVK) 23:03
  • 3. miesto: Miluše Gombalová (CZE) 24:15

MF50 muži

  • 1. miesto: Martin Halász (SVK) 07:22
  • 2. miesto: Martin Blahušiak (SVK) 08:08
  • 3. miesto: Tomáš Kačmarčík (SVK) 08:37

MF50 ženy

  • 1. miesto: Taťána Straková (CZE) 08:59
  • 2. miesto: Hana Holoubková (CZE) 09:28
  • 3. miesto: Linda Beniačová (SVK) 10:02

MF100 muži (ultra štafety)

  • 1. miesto: Vendelín Bugáň a Pavol Porubčan (SVK) 15:00
  • 2. miesto: Martin Pavlík a Michal Kamenský (SVK) 19:27
  • 3. miesto: Michal Kazáni a Lukáš Toma (SVK) 21:02

MF100 mix (ultra štafety)

  • 1. miesto: Paweł Jakubczyk a Magdalena Bień (POL) 17:23
Poznámka: Jediná mix dvojica.

Na Veľkom Rozsutci

Zdolávanie 180 km trasy

Záver 180 km trasy

MF100 muži

  • 1. miesto: Vít Otevřel (CZE) 14:09 (REKORD)
  • 2. miesto: Jakub Uherek (CZE) 14:17
  • 3. miesto: Radek Chrobák (CZE) 14:34

MF100 ženy

  • 1. miesto: Viyaleta Piatrouskaya (POL) 17:23 (REKORD)
  • 2. miesto: Lucia Dobrucká (SVK) 19:16
  • 3. miesto: Miluše Gombalová (CZE) 24:15

MF50 muži

  • 1. miesto: Tomáš Borčin (SVK) 07:50
  • 2. miesto: Vladimír Čvartinský (SVK) 07:54
  • 3. miesto: Lukáš Hladký (SVK) 09:30

MF50 ženy

  • 1. miesto: Kristína Skupieňová (CZE) 08:17 (REKORD)
  • 2. miesto: Kristína Chmelková (CZE) 09:51
  • 3. miesto: Barbora Mazáková (SVK) 10:12

MF100 muži (ultra štafety)

  • 1. miesto: Martin Halász a Ladislav Halász (SVK) 13:49 (REKORD)
  • 2. miesto: Łukasz Zdanowski a Przemysław Barnowski (POL) 14:29
  • 3. miesto: Silvester Pastucha a Lukáš Dzurenda (SVK) 15:29

MF100 mix (ultra štafety)

  • 1. miesto: David Nádeníček a Věra Vystrčilová (CZE) 16:48 (REKORD)
  • 2. miesto: Lukáš Ondrášek a Júlia Balážová (CZE a SVK) 17:32
  • 3. miesto: Andrea Elischerová a Ján Elischer (SVK) 20:24

Hrebeň Krivánskej Fatry

Vedúci bežci v rannej hmle

Hrebeň Steny

4. ročník (2016)

MF100 muži

  • 1. - 2. miesto: Martin Halász (SVK) 17:23
  • 1. - 2. miesto: Jozef Harčarík (SVK) 17:23
  • 3. miesto: Jaroslav Vicher (CZE) 17:33

MF100 ženy

  • 1. miesto: Petra Mücková (CZE) 20:33
  • 2. miesto: Linda Beniačová (SVK) 21:30
  • 3. miesto: Eliška Kaniová (CZE) 22:23

MF50 muži

  • 1. miesto: Jakub Uherek (CZE) 07:51
  • 2. miesto: Dalibor Nedelka (SVK) 08:07
  • 3. miesto: Maroš Harenčák (SVK) 08:09

MF50 ženy

  • 1. miesto: Barbora Mazáková (SVK) 10:03
  • 2. miesto: Marcela Mikulecká (CZE) 10:23
  • 3. miesto: Kateřina Čechová (CZE) 11:08

Štart v Terchovej

Stúpanie na Stoh

Technický terén v Starej Doline

3. ročník (2015)

MF100 muži (103K / 6,958M)

  • 1. miesto: Adrián Kašniar (SVK) 18:14
  • 2. - 3. miesto: Richard Pouš (SVK) 18:39
  • 2. - 3. miesto: Mário Jakúbek (SVK) 18:39

MF100 ženy (103K / 6,958M)

  • 1. miesto: Petra Mücková (CZE) 21:59
  • 2. miesto: Viola Drenková (CZE) 22:36
  • 3. miesto: Júlia Batmendijnová (SVK) 28:46

MF50 muži (50,5K / 3,805M)

  • 1. miesto: Marek Litvaj (SVK) 06:49 (REKORD)
  • 2. miesto: Jakub Slávik (SVK) 07:45
  • 3. miesto: Jakub Uherek (CZE) 07: 56

MF50 ženy (50,5K / 3,805M)

  • 1. miesto: Marcela Mikulecká (CZE) 09:50
  • 2. miesto: Renata Błasiak (POL) 10:56
  • 3. miesto: Barbora Mazáková (SVK) 11:08

Terchovská fujara odštartovala

Stúpanie do sedla Medziholie

Víťaz 3. ročníka MF50

2. ročník (2014)

MF100 muži (107K / 6,800M)

  • 1. - 2. miesto: Patrik Hrotek (SVK) 18:00
  • 1. - 2. miesto: Zdenko Žuffa (SVK) 18:00
  • 3. miesto: Martin Kais (SVK) 18:25

MF100 ženy (107K / 6,800M)

  • 1. miesto: Linda Beniačová (SVK) 23:52
  • 2. miesto: Anna Örsi (HUN) 26:19
  • 3. - 4. miesto: Eva Zborníková (CZE) 27:24
  • 3. - 4. miesto: Petra Mücková (CZE) 27:24

MF50 muži (51K / 3,600M)

  • 1. miesto: Ján Závodný (SVK) 07:57
  • 2. miesto: Peter Valo (SVK) 09:09
  • 3. - 4. miesto: Richard Jurečka (CZE) 09:29
  • 3. - 4. miesto: Petr, Jan (CZE) 09:29

MF50 ženy (51K / 3,600M)

  • 1. miesto: Laura Bergerová (CZE) 10:01
  • 2. miesto: Kateřina Piechowicz (CZE) 12:22
  • 3. miesto: Regula Lacher (SUI) 12:49

Technický terén na Veľkom Rozsutci

Sedlo Medzirozsutce

Stúpanie na Veľký Rozsutec

1. ročník (2013)

MF100 muži

  • 1. - 2. miesto: Rain Eensaar (EST) 18:55
  • 1. - 2. miesto: Silver Eensaar (EST) 18:55
  • 3. miesto: Matúš Lopušný (SVK) 18:56

MF100 ženy

  • 1. miesto: Gabriela Lutišanová (SVK) 26:30
  • 2. miesto: Petra Mücková (CZE) 27:34
  • 3. miesto: Veronika Dolgos (HUN) 28:35

Víťazi 1. ročníka MF100

Stúpanie na Veľký Rozsutec

Úvodných 20 km trasy