Výsledky
9. ročník - 2023
8. ročník - 2022
Trasa 111,6 K / 6,470 M - poradie podľa vekových kategórií
Trasa 53,1 K / 3,780 M - poradie podľa vekových kategórií
Trasa 34,5 K / 2,290 M - poradie podľa vekových kategórií
7. ročník (2020)
Trasa 112,4 K / 6,770 M
Trasa 53,1 K / 3,780 M
Trasa 34,5 K / 2,290 M
Veľký Rozsutec
Zbeh do sedla pod Suchým popod Biele Skaly
Víťazi 112 km trasy vo Fačkovskom sedle
MF180 muži
1. miesto: Radek Chrobák (CZE) 32:07
2. miesto: René Mráz (SVK) 33:31
3. miesto: Richard Pouš (SVK) 34:34
MF180 ženy
1. miesto: Lucia Dobrucká (SVK) 38:21
MF100 muži
1. miesto: Jaroslav Vicher (CZE) 16:38
2. miesto: Ondřej Tabarka (CZE) 17:10
3. miesto: Martin Strachota (CZE) 17:33
MF100 ženy
1. miesto: Petra Ševčíková (CZE) 18:17
2. miesto: Jana Žuffová (SVK) 23:03
3. miesto: Miluše Gombalová (CZE) 24:15
MF50 muži
1. miesto: Martin Halász (SVK) 07:22
2. miesto: Martin Blahušiak (SVK) 08:08
3. miesto: Tomáš Kačmarčík (SVK) 08:37
MF50 ženy
1. miesto: Taťána Straková (CZE) 08:59
2. miesto: Hana Holoubková (CZE) 09:28
3. miesto: Linda Beniačová (SVK) 10:02
MF100 muži (ultra štafety)
1. miesto: Vendelín Bugáň a Pavol Porubčan (SVK) 15:00
2. miesto: Martin Pavlík a Michal Kamenský (SVK) 19:27
3. miesto: Michal Kazáni a Lukáš Toma (SVK) 21:02
MF100 mix (ultra štafety)
1. miesto: Paweł Jakubczyk a Magdalena Bień (POL) 17:23
Na Veľkom Rozsutci
Zdolávanie 180 km trasy
Záver 180 km trasy
MF100 muži
1. miesto: Vít Otevřel (CZE) 14:09 (REKORD)
2. miesto: Jakub Uherek (CZE) 14:17
3. miesto: Radek Chrobák (CZE) 14:34
MF100 ženy
1. miesto: Viyaleta Piatrouskaya (POL) 17:23 (REKORD)
2. miesto: Lucia Dobrucká (SVK) 19:16
3. miesto: Miluše Gombalová (CZE) 24:15
MF50 muži
1. miesto: Tomáš Borčin (SVK) 07:50
2. miesto: Vladimír Čvartinský (SVK) 07:54
3. miesto: Lukáš Hladký (SVK) 09:30
MF50 ženy
1. miesto: Kristína Skupieňová (CZE) 08:17 (REKORD)
2. miesto: Kristína Chmelková (CZE) 09:51
3. miesto: Barbora Mazáková (SVK) 10:12
MF100 muži (ultra štafety)
1. miesto: Martin Halász a Ladislav Halász (SVK) 13:49 (REKORD)
2. miesto: Łukasz Zdanowski a Przemysław Barnowski (POL) 14:29
3. miesto: Silvester Pastucha a Lukáš Dzurenda (SVK) 15:29
MF100 mix (ultra štafety)
1. miesto: David Nádeníček a Věra Vystrčilová (CZE) 16:48 (REKORD)
2. miesto: Lukáš Ondrášek a Júlia Balážová (CZE a SVK) 17:32
3. miesto: Andrea Elischerová a Ján Elischer (SVK) 20:24
Hrebeň Krivánskej Fatry
Vedúci bežci v rannej hmle
Hrebeň Steny
4. ročník (2016)
MF100 muži
1. - 2. miesto: Martin Halász (SVK) 17:23
1. - 2. miesto: Jozef Harčarík (SVK) 17:23
3. miesto: Jaroslav Vicher (CZE) 17:33
MF100 ženy
1. miesto: Petra Mücková (CZE) 20:33
2. miesto: Linda Beniačová (SVK) 21:30
3. miesto: Eliška Kaniová (CZE) 22:23
MF50 muži
1. miesto: Jakub Uherek (CZE) 07:51
2. miesto: Dalibor Nedelka (SVK) 08:07
3. miesto: Maroš Harenčák (SVK) 08:09
MF50 ženy
1. miesto: Barbora Mazáková (SVK) 10:03
2. miesto: Marcela Mikulecká (CZE) 10:23
3. miesto: Kateřina Čechová (CZE) 11:08
Štart v Terchovej
Stúpanie na Stoh
Technický terén v Starej Doline
3. ročník (2015)
MF100 muži (103K / 6,958M)
1. miesto: Adrián Kašniar (SVK) 18:14
2. - 3. miesto: Richard Pouš (SVK) 18:39
2. - 3. miesto: Mário Jakúbek (SVK) 18:39
MF100 ženy (103K / 6,958M)
1. miesto: Petra Mücková (CZE) 21:59
2. miesto: Viola Drenková (CZE) 22:36
3. miesto: Júlia Batmendijnová (SVK) 28:46
MF50 muži (50,5K / 3,805M)
1. miesto: Marek Litvaj (SVK) 06:49 (REKORD)
2. miesto: Jakub Slávik (SVK) 07:45
3. miesto: Jakub Uherek (CZE) 07: 56
MF50 ženy (50,5K / 3,805M)
1. miesto: Marcela Mikulecká (CZE) 09:50
2. miesto: Renata Błasiak (POL) 10:56
3. miesto: Barbora Mazáková (SVK) 11:08
Terchovská fujara odštartovala
Stúpanie do sedla Medziholie
Víťaz 3. ročníka MF50
2. ročník (2014)
MF100 muži (107K / 6,800M)
1. - 2. miesto: Patrik Hrotek (SVK) 18:00
1. - 2. miesto: Zdenko Žuffa (SVK) 18:00
3. miesto: Martin Kais (SVK) 18:25
MF100 ženy (107K / 6,800M)
1. miesto: Linda Beniačová (SVK) 23:52
2. miesto: Anna Örsi (HUN) 26:19
3. - 4. miesto: Eva Zborníková (CZE) 27:24
3. - 4. miesto: Petra Mücková (CZE) 27:24
MF50 muži (51K / 3,600M)
1. miesto: Ján Závodný (SVK) 07:57
2. miesto: Peter Valo (SVK) 09:09
3. - 4. miesto: Richard Jurečka (CZE) 09:29
3. - 4. miesto: Petr, Jan (CZE) 09:29
MF50 ženy (51K / 3,600M)
1. miesto: Laura Bergerová (CZE) 10:01
2. miesto: Kateřina Piechowicz (CZE) 12:22
3. miesto: Regula Lacher (SUI) 12:49
Technický terén na Veľkom Rozsutci
Sedlo Medzirozsutce
Stúpanie na Veľký Rozsutec
1. ročník (2013)
MF100 muži
1. - 2. miesto: Rain Eensaar (EST) 18:55
1. - 2. miesto: Silver Eensaar (EST) 18:55
3. miesto: Matúš Lopušný (SVK) 18:56
MF100 ženy
1. miesto: Gabriela Lutišanová (SVK) 26:30
2. miesto: Petra Mücková (CZE) 27:34
3. miesto: Veronika Dolgos (HUN) 28:35
Víťazi 1. ročníka MF100
Stúpanie na Veľký Rozsutec
Úvodných 20 km trasy